Jak přemalovat venkovní graffiti.

Přemalovat grafitti a podobné syté a tmavé odstíny na podkladu je často oříšek. Běžně používané produkty nemají dostatečnou krycí schopnost. Pro úplné zakrytí těchto podkladů je většinou zapotřebí aplikace více vrstev, čímž se celá operace prodlužuje a prodražuje. Díky dobře zvolenému produktu zkrátíte čas a snížíte náklady na práci.

1. Příprava povrchu

Všechny povrchy musí být zbavené nečistot, suché a zbavené všeho, co by narušovalo přilnavost nanášených materiálů. Uvolněný a vadný materiál odstraňte oškrábáním nebo kartáčováním "rýžovým" kartáčem až po zdravý okraj. Okraje zarovnejte jemným brusným papírem. Před lakováním by vlhkost neměla překročit 18%. Odstraňte z povrchu veškerý prach. V oblastech se zdravým nátěrem povrch očistěte pomocí vhodného čistícího přípravku, abyste odstranili veškeré nečistoty. Důkladně opláchněte čistou vodou, abyste odstranili všechny zbytky čističe a nečistot. Nechte zaschnout. Případné praskliny a drobné povrchové vady vyplňte vhodným tmelem v souladu s pokyny výrobce. Nechte zaschnout. Nechte ho zaschnout a povrch zabruste jemným brusným papírem do roviny..

2. Základní nátěr

Natřete všechny oblasti graffiti jednou plnou vrstvou základního nátěru Zinsser Cover Stain® v souladu s pokyny výrobce. Za normálních podmínek schnutí nechte minimálně dvě hodiny schnout. Zinsser Cover Stain® perfektně zakryje nechtěné graffiti. Penetruje a utěsňuje postižený podklad, čímž zabraňuje opětovnému propsání skvrn do horní vrstvy.

3. Dekorace

Jako vrchní dekorační nátěr naneste vhodný vrchní nátěr určený do exteriéru.

 

Informace o produktu

Základní, plnící, izolační a kotvící nátěr
 

Víceúčelový nátěr s maximální kryvostí. Použitelný v interiéru i exteriéru. Pro izolaci skvrn nebo zakrytí tmavých podkladů, běžně obtížně přebarvitelných. Lze přetírat za pouhé 2 hodiny. Rozpouštědlový produkt, přelakovatelný jakýmkoli vrchním nátěrem na bázi rozpouštědel nebo vody. Tento základní nátěr využitelný v celém domě je velice oblíbený u profesionálů.

Na vnitřních plochách Zinsser® Cover Stain® rychle zasychá a má skvělou krycí schopnost a poskytuje vynikající výkon při ničení skvrn a podkladovém nátěru. Skvrny všeho druhu jsou trvale uzavřeny, takže vrchní nátěry jsou bez kazů. Zinsser® Cover Stain® je obzvláště účinný na nikotinové a vodní skvrny. Nové dřevěné obložení lze natřít základním nátěrem, přebrousit a natřít vrchním nátěrem ještě týž den, což šetří čas i peníze.

Pro venkovní povrchy má Zinsser® Cover Stain® jedinečné složení, které zajišťuje plnou penetraci a pružnost na všech površích, zejména na rozměrově nestabilních dřevěných obkladech a obloženích, kde uspěje jen málo základních nátěrů na bázi oleje. Zinsser® Cover Stain® odolává praskání a odlupování a je kompatibilní se všemi dekorativními vrchními nátěry. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení