Jak přemalovat venkovní graffiti.

Přemalovat grafitti a podobné syté a tmavé odstíny na podkladu je často oříšek. Běžně používané produkty nemají dostatečnou krycí schopnost. Pro úplné zakrytí těchto podkladů je většinou zapotřebí aplikace více vrstev, čímž se celá operace prodlužuje a prodražuje. Díky dobře zvolenému produktu zkrátíte čas a snížíte náklady na práci.

1. Příprava povrchu

Všechny povrchy musí být zbavené nečistot, suché a zbavené všeho, co by narušovalo přilnavost nanášených materiálů. Uvolněný a vadný materiál odstraňte oškrábáním nebo kartáčováním "rýžovým" kartáčem až po zdravý okraj. Okraje zarovnejte jemným brusným papírem. Před lakováním by vlhkost neměla překročit 18%. Odstraňte z povrchu veškerý prach. V oblastech se zdravým nátěrem povrch očistěte pomocí vhodného čistícího přípravku, abyste odstranili veškeré nečistoty. Důkladně opláchněte čistou vodou, abyste odstranili všechny zbytky čističe a nečistot. Nechte zaschnout. Případné praskliny a drobné povrchové vady vyplňte vhodným tmelem v souladu s pokyny výrobce. Nechte zaschnout. Nechte ho zaschnout a povrch zabruste jemným brusným papírem do roviny..

2. Základní nátěr

Natřete všechny oblasti graffiti jednou plnou vrstvou základního nátěru Zinsser Cover Stain® v souladu s pokyny výrobce. Za normálních podmínek schnutí nechte minimálně dvě hodiny schnout. Zinsser Cover Stain® perfektně zakryje nechtěné graffiti. Penetruje a utěsňuje postižený podklad, čímž zabraňuje opětovnému propsání skvrn do horní vrstvy.

3. Dekorace

Jako vrchní dekorační nátěr naneste vhodný vrchní nátěr určený do exteriéru.

 

Informace o produktu

Základní, plnící, izolační a kotvící nátěr
 

Víceúčelový nátěr s maximální kryvostí. Použitelný v interiéru i exteriéru. Pro izolaci skvrn nebo zakrytí tmavých podkladů, běžně obtížně přebarvitelných. Lze přetírat za pouhé 2 hodiny. Rozpouštědlový produkt, přelakovatelný jakýmkoli vrchním nátěrem na bázi rozpouštědel nebo vody. Tento základní nátěr využitelný v celém domě je velice oblíbený u profesionálů.

Na vnitřních plochách Zinsser® Cover Stain® rychle zasychá a má skvělou krycí schopnost a poskytuje vynikající výkon při ničení skvrn a podkladovém nátěru. Skvrny všeho druhu jsou trvale uzavřeny, takže vrchní nátěry jsou bez kazů. Zinsser® Cover Stain® je obzvláště účinný na nikotinové a vodní skvrny. Nové dřevěné obložení lze natřít základním nátěrem, přebrousit a natřít vrchním nátěrem ještě týž den, což šetří čas i peníze.

Pro venkovní povrchy má Zinsser® Cover Stain® jedinečné složení, které zajišťuje plnou penetraci a pružnost na všech površích, zejména na rozměrově nestabilních dřevěných obkladech a obloženích, kde uspěje jen málo základních nátěrů na bázi oleje. Zinsser® Cover Stain® odolává praskání a odlupování a je kompatibilní se všemi dekorativními vrchními nátěry.